کادانلودیا

کادانلودیا| دانلود سریال های کره ای روز | دانلود رایگان سریال کره ای | سریال های درخواستی |

کادانلودیا

کادانلودیا| دانلود سریال های کره ای روز | دانلود رایگان سریال کره ای | سریال های درخواستی |

دوستای گلم بعضی وقتا یه سریالی رو میخوای اما نمیدونی چطور پیداش کنی ، مشکلی نیست تو کا دانلودیا همه سریال های درخواستی قرارداده میشن تو کوتاه ترین زمان باانواع کیفیت
دانلود سریال های کره ای و حتی موزیک ویدیو گروه مورد علاقتون
همه و همه اینجاست
ادمین Rose

طبقه بندی موضوعی
آخرین نظرات

دانلود مراسم TVN10 Awards 2016

دوشنبه, ۱۹ مهر ۱۳۹۵، ۱۱:۱۳ ب.ظ

دانلود مراسم TVN10 Awards 2016



عنوان : مراسم TVN10 Awards 2016
ژانر : Awards
تعداد پارت : ۳
تاریخ پخش : ۲۰۱۶
زبان : کره ای
محصول : کره جنوبی


توضیحات مراسم :

این جشنواره مراسمی است برای اهدای جوایز به برترین سریال های کره ای که در طول یک سال از تلوزیون کره جنوبی پخش میشود . تمام سریال های شبکه هایی چون SBS و KBS و MBC و TVN و JTBC و OCN و …. در این جشنواره مورد نقد و بررسی قرار می گیرند . این برنامه از سال ۲۰۰۷ تاکنون در ماه اکتبر برگزار می شود .


🌀اسامی کاندیدها و برندگان جشنواره TVN10 Awards 2016 🔻🔻
🔹Content Grand Prize (Daesang):
Award Winner: (“Reply 1988”)

🔹Individual Grand Prize (Daesang):
Award Winner: Cho Jin-Woong (“Signal”)

🔹Best Actor:
Award Winner: Lee Sung-Min (“Misaeng”)
Nominees:
Lee Sung-Min (“Misaeng”)
Lee Je-Hoon (“Signal”)
Eric (“Another Miss Oh”)
Cho Jin-Woong (“Signal”)
Sung Dong-Il (“Reply 1988”)

🔹Best Actress:
Award Winner: Kim Hye-Soo (“Signal”)
Nominees:
Ko Hyun-Jung (“Dear My Friends”)
Kim Hye-Soo (“Signal”)
Choi Ji-Woo (“Second Time Twenty Years Old”)
Ko Du-Shim (“Dear My Friends”)
Seo Hyun-Jin (“Another Miss Oh”)

🔹Made in tvN Actor:
Award Winner: Seo In-Guk (“Reply 1997”)
Nominees:
Ryoo Joon-Yeol (“Reply 1988”)
Park Bo-Gum (“Reply 1988”)
Seo Kang-Joon(“Cheese in the Trap”)
Seo In-Guk (“Reply 1997”)
Siwan (“Misaeng”)
Jung Woo (“Reply 1994”)

🔹Made in tvN Actress:
Award Winner: Seo Hyun-Jin (“Another Miss Oh”)
Nominees:
Kang So-Ra (“Misaeng”)
Go Ara (“Reply 1994”)
Kim Hyun-Sook (“Rude Miss Young-Ae”)
Seo Hyun-Jin (“Another Miss Oh”)
Jung Eun-Ji (“Reply 1997”)
Hyeri (“Reply 1988”)

🔹Scene Stealer Actor:
Award Winner: Kim Sung-Kyun (“Reply 1988”)
Nominees:
Kang Ha-Neul (“Misaeng”)
Kim Sung-Kyun (“Reply 1988”)
Kim Ji-Suk (“Another Miss Oh”)
Byun Yo-Han (“Misaeng”)
Lee Dong-Hwi (“Reply 1988”)
Jang Hyun-Sung (“Signal”)

🔹Scene Stealer Actress:
Award Winner: Ra Mi-Ran (“Reply 1988”)
Nominees:
Ra Mi-Ran (“Reply 1988”)
Lee Il-Hwa (“Reply 1988”)
Ye Ji-Won (“Another Miss Oh”)
Kim Sun-Young (“Reply 1988”)
Kim Mi-Kyung (“Another Miss Oh”)

🔹Popular Actor and Actress Award:
Award Winner: Ryoo Joon-Yeol (“Reply 1988”) / Hyeri (“Reply 1988”)

💋Best Kiss Award:
Award Winner: Seo In-Guk & Jung Eun-Ji (“Reply 1997”)

🔹Perfect Attendance Award:
Award Winner: Kim Hyun-Sook (“Rude Miss Young-Ae”)

🔹Two Star Award:
Award Winner: Cho Jung-Seok (“Oh My Ghost”) & (“Youth over Flowers”)

🔹tvN Asia Award:
Award Winner: Park Bo-Gum

🔹PD’s Choice Award:
Award Winner: Lee Je-Hoon (“Signal”)

🔹Special Acting Award:
Award Winner: Sung Dong-Il

🔹Romantic Comedy King:
Award Winner: Eric (“Another Miss Oh”)
Nominees:
Eric (“Another Miss Oh”)
Park Seo-Joon (“Witch’s Romance”)
Sung Joon (“I Need Romance 3”)
Cho Jung-Seok (“Oh My Ghost”)
Yoon Doo-Joon (“Let’s Eat 2”)

🔹Romantic Comedy Queen:
Award Winner: Seo Hyun-Jin (“Another Miss Oh”)
Nominees:
Park Bo-Young (“Oh My Ghost”)
Jung Yu-Mi (“I Need Romance 2”)
Seo Hyun-Jin (“Another Miss Oh”)
Park Shin-Hye (“Flower Boy Next Door”)
Yoo In-Na (“Queen In-Hyun’s Man”)

🔹Content Main Prize:
Award Winner: (“Misaeng”) / (“Dear My Friends”) / (“Rude Miss Young-Ae”) / (“Nine: Nine Times Time Travel”) / (“Another Miss Oh”) / (“Oh My Ghost”) / (“Signal”) / (“Reply 1997”) / (“Reply 1994”) / (“Reply 1988”)

🔹Nominees and Winners (Entertainment):
Content Grand Prize (Daesang)
Award Winner: (“Three Meals A Day: Fishing Village”)

🔹Grand Prize (Daesang):
Award Winner: Lee Seo-Jin (“Three Meals A Day”/”Grandpas Over Flowers”)

🔹Best MC:
Award Winner: Shin Dong-Yub

🔹Best Male Comedian:
Award Winner: Yang Se-Hyung (“Comedy Big League”)

🔹Best Female Comedian:
Award Winner: Ahn Young-Mi (“Comedy Big League”) & (“Saturday Night Live Korea”)

🔹Made in tvN Male Entertainer:
Award Winner: Son Ho-Jun (“Three Meals A Day: Fishing Village”)

🔹Made in tvN Female Entertainer:
Award Winner: Kim Seul-Gi (“Saturday Night Live Korea”)

🔹Exertive Entertainer Award:
Award Winner: Kwon Hyuk-Soo (“Saturday Night Live Korea”)

🔹Perfect Attendance Award:
Award Winner: Lee Young-Ja (“Taxi”)


پارت 1


پارت 2


پارت 3



نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی